Пятница, 03.07.2020, 19:58
Приветствую Вас Гость | RSS

Сайт для учителей и школьников

Статистика

Каталог статей

Главная » Статьи » Школьные сочинения

Твір роздум на тему «Щастя»

Твір-роздум українською мовою на тему «Щастя»
Описати поняття "щастя" неможливо, можна описати відчуття. Відчуття щастя може виражатися ледве помітно, коли подивишся в очі людини, а вони випромінюють радість, захоплення. Або ж "відверте" щастя, коли людина здатна полетіти, злетіти до хмар, обійняти всю землю. Буває щастя, коли отримав те, чого давно бажав. А буває, коли побачив захід неймовірних фарб або веселку в півнеба.
Людина — дивне створення. Він може роками пам'ятати погане, а хороше забути наступного ж дня.Дуже часто щоб бути щасливим достатньо побачити цінність того що маєш.У світі є багато дуже бідних країн, у яких люди живуть дуже бідно та глодно, але вони щасливі що у них є невеличка хабара, тошки їжі та сім'я. Людина - "коваль свого щастя", творець своєї обителі, художник, який забарвлює мир своїми фарбами, творець свого кола друзів. На що ж він скаржиться? У іншої людини, здавалося б, нічого не немає, він не обріс матеріальними цінностями, не влаштував свій побут, але душа його співає, він відкритий, він вміщає весь світ і готовий поділитися тим, що доступно всім, потрібно тільки уміти бачити і відчувати. Чому, наприклад, старість виглядає так по-різному? Одна літня людина вічно в суєті, турботах, йому цікаво жити, він поспішає обмінятися з життям враженнями, він виглядає молодо, від нього заряджаєш здоровою енергією. А інший — пенсіонер, у вічній заздрості до молодості, що нічого не встиг, недоробив, недобудував, неполюбляв. А хто заважає робити це зараз? Адже роки йдуть, і ти ще живеш! Пішла молодість і зрілість, прийшла мудра, добра старість. Чому одних людей похилого віку люблять,а інших ні? Одного побачиш на вулиці і закохуєшся, а від іншого біжиш, стрімголов.
Щастя доступне в будь-якому віці. Наскільки багатий внутрішній світ людини, настільки і різноманітне відчуття щастя. Дуже часто мьі бажаємо отримати те що нам, насправді, не потрібно.Отримавши це,ми не стаємо щасливими, хоча ми відчуваємо задоволення, але ж здоволенння то не щастя. Так і виходить що ми увесь час женемося за задоволенням і начебто отримуємо те чого бажаємо, а щасливими не становимось.Щастя повинне бути об'ємним. Якщо воно стосується тебе одним боком, то іншим сполучає тебе з тим, що викликає радість. Наприклад, сонце — це щастя: воно обігріває мільярди людей, показує мир в своїх променях. Воно одне на всіх. Тому ніж більше людей охоплено цим неймовірним відчуттям, тим багатше вони проживатимуть свої життя, ділячись ним з тими, що оточують.
Проте, мені здається, що в загальному, спільному для всіх значенні щастя - то гармонія.
Не так багато треба нам у сучасному житті. У всіх є можливість працювати та забезпечити себе всім необхідним. А ось без спілкування людина жити не може. Обмінюватися новинами, ділитися враженнями, дізнаватися про нові події та цікаві факти - це все закладено в природі людини. Крім того, спілкуватися з цікавими людьми - велике задоволення.
Ще дуже важливо мати роботу, яка тобі цікава, вільний час, який можна провести згідно зі своїми бажаннями, родину, яка завжди тебе підтримає.
Особисто для мене щастя - близькі люди поруч, цікаві заняття, розвиток, можливість навчатися новому. Мені б хотілося, щоб люди не заважали бути щасливими один одному - не були підступними, не заздрили, не обманювали, тому що цим вони роблять дуже боляче.

Категория: Школьные сочинения | Добавил: Admin (29.09.2013)
Просмотров: 5394 | Рейтинг: 2.5/4
загрузка...
Поиск
Интересное
загрузка...

Copyright MyCorp © 2020
Бесплатный конструктор сайтов - uCoz