Воскресенье, 25.02.2018, 12:58
Приветствую Вас Гость | RSS

Сайт для учителей и школьников

Статистика

Каталог статей

Главная » Статьи » Школьные сочинения

Твір роздум на тему мати українською мовою
Перед тим, як писати твір роздум на тему "Мати" пропонуємо перевірити самостійноНайдорожча в світі людина — це, звичайно, мама. Адже мама завжди ніжна до своєї дитини, завжди уважна. Хто знає, скільки болю і любові може умістити в себе материнське серце! Адже коли хворіє дитина, мама завжди і співчуває, і лікує, і навіть хворіє разом з нею. А коли діти виростають, ТЬ усі їхні болі дорослого життя мати ділить з ними.
Матері супроводжують нас усе своє життя. І навіть на порозі смерті турбується не про себе — про нас, їхніх дітей. Сила материнської любові перемагає будь-яку відстань, І де б ми не були, їхня турбота, їхні молитви зберігають нас від життєвих незгод.
Мати — саме та людина, яка своїм прикладом вчить ніжності і вірності, любові до ближнього.
Дівчинка переймає від матері все, навіть маленькі звички. А хлопчик вчиться у неї тим правилам, що згодом стануть його життєвим кредо: поважати старших, не ображати слабкіших, вчитись тому особливому відношенню до жінки, яке пронесе крізь усе життя. Кажуть, що навіть жінок собі такі хлопчики обирають дуже схожими до своїх матерів.
Пам’ятаєте: «Рідна мати моя, ти ночей недоспала..»? Ця пісня навряд чи з’явилась би у світ, коли б не Малишкова мати — Інга Остапівна. А врешті - решт, звичайно не тільки Малишкова мати «недоспала ночей», не тільки вона давала сину «рушник вишиваний на щастя, на долю».
Скільки матерів проводжало сина або доньку в дорогу, в далеку дорогу, без надії побачити коли-небудь, але завжди чекаючи на порозі. Материнська оселя — це дім, де ми завжди жадані гості.
Мати може пробачити все, навіть коли закон і люди пробачити не можуть. І в цьому теж велика сила материнської любові.

Материнська любов «вірна, незрадлива». І знаючи про це, чи завжди ми приділяємо нашим мамам стільки уваги, скільки треба? Адже тільки мати любитиме нас завжди і будь-яких, у будь-яких обставинах.
Для матері її дитина — найкраща у світі. Так каже народна мудрість. І це справедливо. Адже тільки мати може побачити свою дитину такою, якою вона повинна і могла б бути. І ми, діти, ніколи не повинні забувати своїх матерів. Мами наші заслуговують на постійну увагу і розуміння, а не лише на листівку і квіти до свят. Ми повинні берегти наших мам. Адже коли їх не стане, хто буде оберігати нас?

Категория: Школьные сочинения | Добавил: Admin (30.05.2013)
Просмотров: 1661 | Рейтинг: 2.0/1
загрузка...
Поиск
Интересное
загрузка...

Copyright MyCorp © 2018
Бесплатный конструктор сайтов - uCoz